Domů » Zápisky » Spuštění nové podoby starého webu

Spuštění nové podoby starého webu

No, a je to tady. Dlouho odkládaná a 100x předělaná nová podoba mých stránek je zde. Zmizely jednotlivé galerie nových fotek ze soukromých míst. Nahradila je celková galerie, nově vložené fotky najdete vždy na první stránce. Fotky v této galerii obsahují navíc klíčová slova a k dispozici je vyhledávač, takže pohodlně najdete fotky, které v galerii hledáte.


Ukázka fotky z galerie

Nové fotky z veřejných akcí už nějaký čas vkládám na adresu mé druhé webstránky veramarkova.zonerama.cz, nové fotky z veřejných akcí budu inzerovat také zde v nových zápiscích krátkým textem a přímým odkazem na konkrétní fotogalerii.

                                       Fotky z veřejných akcí hledejte na mých druhých stránkách ZDE

V zápiskách najdete nejen inzerci nových fotek, ale i úvahy, tipy a postřehy z fotocest za koňmi, nabídky nově vydaných pohlednic a jiných tisků, pozvánky na různé koňoakce a jiné.

Uvažovala jsem i o návštěvní knize – jestli ji zařadit nebo ne. Nakonec jsem se rozhodla pro kompromis. V odkazu kontakt najdete kontaktní tabulku, která vaše napsaná přání, vzkazy, dotazy, pozvánky a objednávky přepošle rovnou ke mně na e-mail.


Fotografa koní hledejte hlavně na zemi. Foto Tereza Huclová

Přeji vám příjemné pokoukání. Vaše Věra Marková

Nejnovější zápisky

XXXI. Národní přehlídka plemene koní Shagya arab 2023

Bylo mi opět ctí fotografovat tyto krásné koně. Děkuji za pozvání.Fotografie volně ke stažení a...

čti více >

Hrubosrstý jezevčík

Monka od Vévody Huberta, štěně hrubosrstého...

čti více >

Autorské kalendáře Koně 2023

VYPRODÁNO. VŠEM MOC DĚKUJI ZA ZÁJEM.Představuji vám své autorské kalendáře Koně 2023.Poprvé 2...

čti více >
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace