Domů » Zápisky » Nástěnný kalendář Koně 2018 / Calendar Horses 2018

Nástěnný kalendář Koně 2018 / Calendar Horses 2018

Představuji Vám můj letošní autorský kalendář Koně 2018. 

Má podtitul "Barevná černobílá". Po loňském úspěšném kalendáři s černobílými fotkami jsem měla dilema" Mám udělat opět černobílý a opět se odlišit od všech ostatních?" Jenže, já měla v hlavě jiný nápad. Už při dělání loňského kalendáře se mi u některých fotek stalo, že jsem litovala že musím fotku zbavit barevnosti. A zároveň, při projíždění archivu, na mě jukaly fotky, které by byly krásné v kalendáři, ale s barvou, kterou obsahovaly. A nějak se to sešlo - byly to vždy vraníci nebo bělouši. Tak mě napadlo letošní téma - černí a bílí koně v barvě. I tak poznáte, že moc barev fotky neobsahují, jsou spíš v tónu prostředí, kde kůň zrovna byl.

Ještě jednu změnu letošní kalendář obsahuje. Po loňském kalendáři mi přišlo mnoho mejlů a skoro ve všech byl povzdech nad kalendáriem ve fotce, který brání si fotku zarámovat. Vyhověla jsem tedy prosbám a to hned 2x. Nejen že je kalendárium mimo fotku, ale přešla jsem na větší formát kalendáře, který umožňuje umístit fotku v čistém rozměru 30 x 40 cm. Můžete tedy vesele vystřihovat a rámovat.

Kdyby se někomu kalendář líbil natolik, že by ho chtěl doma, mám několik kusů navíc. Rozměr kalendáře je 45 x32 cm, obsahuje 13 fotek ve formátu 30 x40 cm a jednoduché měsíční kalendárium.

Cena s poštovným a balným je 350,- Kč, platba je možná převodem na účet.

Objednávky pište na mejl vera_markova@volny.cz , nebo použijte kontaktní tabulku.

Nejnovější zápisky

Fríský hřebec Eelco R

Špičkový model Eelco R mě opět nezklamal. Chtěla jsem využít počasí a zkusit fotky v mlžném lese...

čti více >

Nástěnný kalendář Koně 2018 / Calendar Horses 2018

Představuji Vám můj letošní autorský kalendář Koně 2018. Má podtitul "Barevná černobílá"...

čti více >

Autorský stolní kalendář "Ze života koní" 2018

Představuji Vám "pokus" - stolní kalendář trochu jinak, než je obvyklé. Spojuje se v něm to co mám...

čti více >
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace